Aktuality

Alžběta Hrušková ovládla Evropský pohár juniorek v Žilině, Lukáš Kočař třetí na Xterra Germany

pondělí 19. srpna 2019

Alžběta Hrušková ovládla další závod Evropského poháru juniorek, tentokráte v Žilině! Na tratích sprinttriatlonu (750m plavání - 20km cyklistika - 5km běh) si po plavání držela 9. pozici a během cyklistiky pracovala na úplném čele vedoucí 15ti členné skupiny. V běžecké části se brzy zformovala skupina 3 nejlepších běžkyň, mezi kterými nechyběla ani Betty. V závěrečném finiši byla nejlepší a zaslouženě vybojovala 1. místo.
V Žilině se vedlo i Filipovi Tlamkovi 19. místo, Jakubovi Markovi 31. místo a Šárce Půstové 34. místo.

Lukáš Kočař vybojoval skvělé 3. místo na Xterra Germany, kdy dlouho bojoval o vítězstí! Tereza Ďurdiaková doběhla mezi ženami 11.

Miloslav Bayer bral na Pálava Race vítězství ve své věkové kategorii!