Aktuality

Lukáš Kočař šestý na Challenge Prague, Hušková pátá na EPJ a Gajdošová vítězně na ČP v Táboře

pondělí 30. července 2018

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou další velmi úspěšný víkend! Lukáš Kočař vybojoval skvělé 6. místo v závodě Challenge Prague, ve kterém zvítězil Javier Gomez. Lukáš vynikajícím časem 3:59:50,5 pokořil 4 hodiny!

V závodě světové série mistroství světa doběhli Vendula Frintová a Jan Čelůstka na 24. respektive 38. místě.

V neděli se v Táboře konal EPJ a MČR ve sprinttriatlonu. V juniorském závodě se výborně vedlo Alžbětě Hruškové, která finišovala na 5. místě. Lucie Kučerová vybojovala 22. místo a Šárka Půstová 39. místo.

V závdě MČR ve sprintriatlonu zvítězila výborným výkonem Romana Gajdošová, 3. místo vybojovala Pavlína Poláčková (1. do 23 let), mezi muži doběhl na 4. místě Jiří Kalus. Stupně vítězů ve svých kategoriích vybojovali Tereza Charvátova, Monika Holešovská a Filip Tlamka, Lukáš Kynický finišoval 11. v mužích do 23 let. Mezi žáky vybojoval 12. místo Jakub Marek a 13. místo Hana Marciánová.