Aktuality

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu se postavili na své první ostré starty sezóny. Vendula Frintová vybojovala výborné 14. místo v závodě WTS Abu Dhabi. Alžběta Hrušková zvítězila na prvním závodě ČP v aquatlonu v Českých Budějovicích.

Děkujeme novému titulárnímu partnerovi - firmě KONRAD TOOLS za podporu do dalších sezón. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že nám všem přinese vynikající výsledky! Nový název klubu je KONRAD TOOLS TEAM.

Vendula Frintová podruhé v kariéře vyhrála závod světového poháru. Poprvé se ji to povedlo v roce 2010 v australské Mooloolabě a podruhé o tomto víkendu ve španělské Huelvě. (J.Seidl)

Vendula Frintová vybojovala 2. místo v domácím SP v Karlových Varech. Další reprezentanti EKOL TEAMu Jan Čelůstka a Romana Gajdošová doběhli na 18. respektive 19. místě. Gratulujeme!

Ve Žďáře nad Sázavou vybojoval suverénním výkonem Lukáš Kočař titul mistra ČR ve středním triatlonu! Jan Čelůstka absolvoval předposlední závod seriálu MS ve Stockholmu a doběhl na výborném 27. místě.

Jan Čelůstka a Romana Gajdošová ovládli závod MČR ve sprinttriatlonu v Táboře a doběhli na prvních místech. Dále v absolutním pořadí mužů doběhl na 4.místě

Závodníci EKOL TEAMu o víkendu závodili v závodech ME, ČP a ZON. Na ME dorostu vybojovala výborné 7. místo Alžběta Hrušková. Jan Čelůstka a Romana Gajdošová zvítězili v závodě ČP v krátkém triatlonu.

Trio závodnic EKOL TEAMu reprezentovalo na EP v holandském Holtenu. Výborně se vedlo Romaně Gajdošové, která doběhla v závodě žen na 4. místě pouhé 2 sekundy za 3. místem. V závodě juniorek doběhla na 21. místě Alžběta Hrušková a 29. doběhla Lucie Kučerová. Gratulujeme!

Týden po ME v olympijském triatlonu vybojovala Vendula Frintová 3. místo na ME ve sprint triatlonu. Další závodnice EKOL TEAMu Romana Gajdošová doběhla na 25. místě. Gratulujeme!