Aktuality

Na výborné výsledky dosáhli čeští triatlonisté na Mistrovství světa akademiků, které se konalo 9. a 10. září v brazilském Maceiu. Štěrbová byla šestá a Hrušková jen těsně nedosáhla na elitní desítku.

Ve slovenském Šamoríně se od 18. do 21. srpna uskutečnilo multisportovní mistrovství světa organizace World Triathlon. Při šampionátu v dlouhém triatlonu vybojoval Lukáš Kočař 12. místo.

Stovky diváků obsypaly celou trať Short tracku (2x0,2 km plavání -  4x1,9 km na biku - 2x1,2 km běhu) a drtivá většina z nich hnala do boje s největší světovou konkurencí nejlepšího českého terénního triatlonistu Lukáše Kočaře.

Michaela Štěrbová je mistryní ČR v olympijském triatlonu. Na stupních vítězů ji doplnily týmové kolegyně Alžběta Hrušková a Adriana Horňová. Mezi muži vybojoval 4. místo Filip Tlamka.

Opět v elitní desítce! Lukáš Kočař si na světovém šampionátu v terénním triatlonu připsal další výborný výsledek. Ve středu 8. června vybojoval v rumunském Targu Mures 6. místo.

Tituly na mistrovství ČR ve sprint triatlonu, které se konalo v sobotu 28. května v rámci závodu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno vybojovali domácí triatlonisté Lukáš Kočař a Alžběta Hrušková, kteří si zároveň připsali nejvíce bodů do Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu.

Lukáš Kočař si na na mistrovství Evropy ve středním triatlonu vedl z české reprezentace nejlépe a finišoval na 7. místě!

Ve velmi vyrovnaném závodě si Lukáš doběhl pro 2. místo, kdy těžké tratě 1,5km plavání - 35km kolo - 10km běh zvládl za 2:28:15. Gratulujeme!

Vendula Frintová zahájila olympijskou sezonu skvělým výsledkem! V prvním závodě seriálu Mistrovství světa vybojovala 11. místo a potvrdila, že se jí v japonské Jokohamě daří.

Lukáš Kočař zvítězil na letošním Czechmanovi v hodně těžkých klimatických podmínkách s náskokem více než 9 minut!