Aktuality

Úspěšný víkend pro KONRAD TOOLS TEAM. Alžběta Hrušková a naše štafeta ovládla závěrečný závod ČP ve Zlíně. Pavlína Poláčková a Jakub Marek vybojovali tituly Mistra ČR v duatlonu v Žamberku a Romana Gajdošová zvítězila v traťovém rekordu při Brněnském Masakru!

Lukáš Kočař vítězem ČP na Doksyrace!
pondělí 14. září 2020

Lukáš Kočař zvítězil na letošním Czechmanovi v hodně těžkých klimatických podmínkách s náskokem více než 9 minut!

Vendula Frintová si v závodě Mistrovství světa v olympijském triatlonu doběhla pro 29.místo, Romana Gajdošová finišovala 35. V závodě světového poháru v terénním triatlonu Xterra Czech vybojoval Lukáš Kočař 4. místo.

Na našem domácím závodě Intertech Triathlon Superprestige Brno - MČR ve sprint triatlonu se nejlépe vedlo Romaně Gajdošové na 3. místě.

V Příbrami se uskutečnilo MČR štafet, dospělých, dorostu a juniorů. Ve štafetách vybojoval KONRAD TOOLS TEAM zlato a bronz. V kategorii dospělých se v absolutním pořadí vedlo nejlépe Romaně Gajdošové a Lukášovi Kočařovi. Více v článku..

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu tento týden bojovali na prvním ČP v Račicích. Šlo hned o dva závody jednotlivců (1. intervalový start + 2. hromadný start) a závod štafet. Celkově jsme vybojovali 4x zlato 2x stříbro a 4x bronz!!!

Lukáš Kočař ovládl další dva závody a po třech víkendech má na kontě 4 suverénní vítězství! Dařilo se i dalším členům týmu. Více v článku.

Prvním triatlonovým závodem 2020 pro nás byl NEW BALANCE triatlon Jedovnice. Závod ovládli Romana Gajdošová a Lukáš Kočař!! Dařilo se všem členům týmu. Více v článku.

Na slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Brna 2019 získal náš tým ocenení za 4.místo mezi kluby. Ze závodníků se nejlépe umístila Vendula Frintová na celkovém 5. místě.

Vendula Frintová vybojovala vynikající 4. místo na SP v Číně!!! Romana Gajdošová doběhla na 18. místě.