Aktuality

Lukáš Kočař zvítězil na letošním Czechmanovi v hodně těžkých klimatických podmínkách s náskokem více než 9 minut!

Úspěšný víkend pro KONRAD TOOLS TEAM. Alžběta Hrušková a naše štafeta ovládla závěrečný závod ČP ve Zlíně. Pavlína Poláčková a Jakub Marek vybojovali tituly Mistra ČR v duatlonu v Žamberku a Romana Gajdošová zvítězila v traťovém rekordu při Brněnském Masakru!

Lukáš Kočař vítězem ČP na Doksyrace!
pondělí 14. září 2020

Vendula Frintová si v závodě Mistrovství světa v olympijském triatlonu doběhla pro 29.místo, Romana Gajdošová finišovala 35. V závodě světového poháru v terénním triatlonu Xterra Czech vybojoval Lukáš Kočař 4. místo.

Na našem domácím závodě Intertech Triathlon Superprestige Brno - MČR ve sprint triatlonu se nejlépe vedlo Romaně Gajdošové na 3. místě.

V Příbrami se uskutečnilo MČR štafet, dospělých, dorostu a juniorů. Ve štafetách vybojoval KONRAD TOOLS TEAM zlato a bronz. V kategorii dospělých se v absolutním pořadí vedlo nejlépe Romaně Gajdošové a Lukášovi Kočařovi. Více v článku..

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu tento týden bojovali na prvním ČP v Račicích. Šlo hned o dva závody jednotlivců (1. intervalový start + 2. hromadný start) a závod štafet. Celkově jsme vybojovali 4x zlato 2x stříbro a 4x bronz!!!

Lukáš Kočař ovládl další dva závody a po třech víkendech má na kontě 4 suverénní vítězství! Dařilo se i dalším členům týmu. Více v článku.

Prvním triatlonovým závodem 2020 pro nás byl NEW BALANCE triatlon Jedovnice. Závod ovládli Romana Gajdošová a Lukáš Kočař!! Dařilo se všem členům týmu. Více v článku.

Na slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Brna 2019 získal náš tým ocenení za 4.místo mezi kluby. Ze závodníků se nejlépe umístila Vendula Frintová na celkovém 5. místě.