Aktuality

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou velmi úspěšné závodní víkendy. Lukáš Kočař vybojoval vynikající 3. místo v závodě SP Xterra Prachatice. ČP v Mělníku ovládl jednoznačně Jan Čelůstka a dařilo se i dalším závodníkům, více v článku.

Alžběta Hrušková vybojovala v Příbrami titul juniorské mistryně ČR v triatlonu. Jan Čelůstka doběhl na 16. místě v závodě SP v Mexiku a Romana Gajdošová doběhla 26. v závodě seriálu mistrovství světa WTS Leeds.

Vendula Frintová a Jan Čelůstka ovládli domácí mistrovství ČR v olympijském triatlonu. V rámci brněnského závodu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE se dařilo i dalším závodníkům KONRAD TOOLS TEAMu.

Vendula Frintová vybojovala v závodě seriálu mistrovství světa (WTS) v japonské Yokohamě vynikající 7. místo. Další členka KONRAD TOOLS TEAMu Romana Gajdošová doběhla na 36. místě.

Lukáš Kočař ovládl Krušnomana - MČR v dlouhém duatlonu a první díl seriálu ČP v dlouhém triatlonu. Týden po vítězství na Valachy duatlonu, zvítězil Lukáš i při těžkém Krušnomanovi. Miloslav Bayer vítězem ve své kategorii. Gratulujeme!

Premiérově se na Bermudách konal druhý podnik Světové série v triatlonu. Triatlonistka Vendula Frintová na něm podala velmi pěkný výkon a obsadila celkovou 11. pozici.

První závod Českého a zároveň Slovenského poháru v krátkém triatlonu se konal v Bratislavě. Na tratích supersprintu (150m plavání, 5km kolo, 1,5km běh) se z našeho KONRAD TOOLS TEAMu nejlépe vedlo Romaně Gajdošové, která v ženském závodě zvítězila.

ČP v aquatlonu Karviná
pondělí 16. dubna 2018

ČP v aquatlonu 2018 pokračoval dalším závodem v Karviné. Závodníkům KONRAD TOOLS TEAMU se dařilo výborně. Vítězství vybojoval Filip Tlamka (dorost) a Jakub Marek (st. žáci), na 2. místě doběhla Tereza Charvátová (dorost) a 6. doběhla Anna Kušová (st. žačky). Gratulujeme!

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali v Jablonci nad Nisou v rámci MČR v aquatlonu 5 individuálních medailí a jednu zlatou klubovou. Gratulujeme!

Romana Gajdošová vybojovala vynikající 4. místo v závodě EP v portugalské Quarteiře. Od vítězství ji dělilo pouze 12s.